گرگان نت GORGAN

آموزش دریافت لایسنس رایگان Avast Internet Security به مدت 9 ماه

شرکت نرم افزارهای امنیتی آواست که یکی از معروفترین شرکت‌های سازنده نرم افزارهای امنیتی در دنیای فن آوری می‌باشد محصولات خود را در ۳ دسته بندی رایگان ،حرفه ای و اینترنت سکوریتی روانه بازار می‌کند. قیمت لایسنس کاربری تک نفره برای آواست پرو یا همان حرفه ای و اینترنت سکوریتی به ترتیب ۳۹ و ۴۹ دلار است که  نسخه رایگان این نرم افزار از شما در برابر حملات اساسی و بد افزارها محافظت می‌کند و البته هیچ راهکاری برای استفاده رایگان از اینترنت سکوریتی که کاملترین محصول این شرکت است و دارای حداکثر محافظت رایانه شما از ویروس‌ها ،روت کیت ها،جاسوس افزارها و… است وجود ندارد.


۱-به این لینک بروید و در فیلدهای خواسته شده  نام ،نام خانوادگی و پست الکترونیکی خود را وارد کنید و در پایان گزینه “Absenden” را انتخاب کنید. ( با آی پی غیر ایران این درخواست رو ارسال کنید ترجیحاً آلمان )  

۲- ایمیل خود را چک کنید ،شما یک ایمیل از marketing@globell.com به زبان آلمانی دریافت می‌کنید .
۳- بر روی لینک اول کلیک کنید تا کلید دانلود شود و بر روی رایانه خود ذخیره کنید.
۴-نسخه آزمایشی و یا همان تریال آواست اینترنت سکوریتی را از اینجا دانلود کنید.
۵-در هنگام نصب شدن نرم افزار ،از شما در مورد لاینسن کی سوال می‌شود و شما محلی که فایل را ریخته اید برای نرم افزار مشخص می‌کنید.  
 ۶-تبریک میگویم ،کار تمام است و نرم افزار شما پس از نصب دارای لایسنس ۹ ماهه رایگان و رسمی از شرکت آواست است.برای رجیستر کردن آنتی ویروس رایگان نیز که از سطح قابل قبولی برخوردار است به اینجا بروید.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic