گرگان نت GORGAN

نتایج انتخابات مجلس نهم در گرگان و آق قلا و حوزه‌های استان گلستان

 نتیجه نهایی انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا و دیگر حوزه های انتخابیه استان گلستان

به نقل از وبلاگ گرگان ما :

رحمت الله نوروزی نماینده علی آباد کتول

در حوزه انتخابیه علی آباد کتول و کمالان که انتخابات آن به صورت الکترونیکی برگزار شد رحمت الله نوروزی با 36 هزار رای از اسدالله قره خانی پیشی گرفت و به عنوان نماینده آن حوزه انتخابیه به مجلس راه یافت.

رضا صابری نماینده آزادشهر و رامیان شد

در حوزه انتخابیه مذکور نیز نتیجه آرا به سود رضا صابری رقم خورد و او با سبقت گرفتن از مراد منصوری رضی، نماینده سابق این حوزه راهی مجلس شد.

عبدالکریم رجبی منتخب مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه

در حوزه انتخابیه مذکور رقابت بین عبدالکریم رجبی و سیدنجیب حسینی، به سود رجبی پایان یافت تا سیدنجیب حسینی کهنه کار از رفتن به مجلس بازماند.

محمدجواد نظری مهر دوباره نماینده شد

در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان محمدجواد نظری مهر با کسب 38 هزار رای نفر اول شد و به مجلس راه یافت. بعد از او رحمت الله جلالی 26 هزار رای کسب کرد و در جایگاه دوم قرار گرفت.

سلیمان عباسی نماینده گنبدی ها شد

در حوزه انتخابیه گنبدکاووس و داشلی برون سلیمان عباسی از باقی کاندیداها پیشی گرفت و به عنوان نماینده راهی بهارستان شد. بعد از او عبدالصمد بردی پور در رتبه دوم قرار گرفت.

رقابت فشرده در حوزه گرگان و آق قلا

تا لحظه تنظیم این خبر براساس شنیده ها و اخبار غیررسمی، سیدعلی طاهری مستقیم به مجلس راه یافته است.

ترتیب آرا تا به اکنون از رقابت فشرده عبدالحسین ناصری، قدسیه آبشناس، فرهاد توماج و عیسی امامی حکایت می کند.  بر این اساس و بنا بر اخبار تایید نشده ناصری یکی از راه یافتگان به دور دوم است و برای  رقابت با او در مرحله دوم، از بین آبشناس و توماج و امامی یک نفر برگزیده میشود.

شمارش آرای صندوق های پررای گرگان همچون مسجد امیر و .... طی ساعت آینده، تاثیر زیادی در آرانی نفرات دوم و چهارم دارد.

خبر تکمیلی1: وضعیت عیسی امامی  کمی بهبود یافت و رقابت بین ناصری، امامی و آبشناس برای حضور در مرحله دوم ادامه دارد.

خبر تکمیلی دو: براساس یک خبر تایید نشده ناصری و امامی در مرحله دوم برای کسب یک کرسی باقیمانده از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا رقابت خواهند کرد.

خبر تکمیلی سه: برخی شایعات غیررسمی و تایید نشده از حضور طاهری و ناصری در مرحله اول در مجلس، براساس شمارش آرای صورت گرفته تا به اکنون حکایت می کند. این خبر تایید نشده است.

خبر تکمیلی چهار: گفته میشود طاهری به صورت قطعی به مجلس راه یافته است. در مرحله دوم نیز امامی و ناصری رقابت خواهند کرد.

خبر تکمیلی پنج: گفته میشود خبر راهیابی ناصری و امامی به مرحله دوم قطعی است. براساس تبصره سه ماده 9 قانون انتخابات مجلس، در صورت کشیده شدن انتخابات به مرحله دوم، وزارت کشور با هماهنگی شورای نگهبان، انجام مرحله دوم را ظرف یک ماه پس از اعلام نتیجه مرحله اول و تایید صحت انتخابات توسط شورای نگهبان، تعیین و اعلام خواهد کرد.

ریز آرای کاندیداهای حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا

براساس یک خبر تایید نشده، ریز آرای کاندیداهای حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا به شرح زیر است.

سید علی طاهری 73،540 رای، عبدالحسین ناصری 56،467 رای، عیسی امامی 39،850 رای، قدسیه آبشناس 38،826 رای، قاسم حاجی محمدی 36،571 رای.

برخی منابع از کسب 37 هزار رای توسط فرهاد توماج و برخی از 36 هزار رای وی خبر می دهند.

تاکید میشود این خبر غیر رسمی است.

خبر تکمیلی شش: گفته میشود رای عیسی امامی 41،500 رای می باشد.

آرای کاندیداهای حوزه انتخابیه گنبد کاووس و داشلی برون

سلیمان عباسی گنبد کاووسنتایج انتخابات در گنبد کاووس و داشلی برون باعث حضور سلیمان عباسی در مجلس شد. ریز آرای کاندیداهای این حوزه انتخابیه به شرح زیر است.

سلیمان عباسی 48،477 رای، عبدالصمد بردی پور 42،884 رای، سلیمان هاشمی 30،247 رای، احمد دستمرد 24،679 رای، فریدون هیوه چی 4،344 رای، تاشجان ایرانی 732 رای.

این خبر غیررسمی است.

آرای کاندیداهای حوزه انتخابیه کلاله، مینودشت، مراوه تپه و گالیکش

عبدالکریم رجبی منتخب مینودشت در مجلس شدنتایج انتخابات مجلس نهم حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه باعث حضور عبدالکریم رجبی در مجلس شد.

ریز آرای کاندیداهای این حوزه به شرح زیر است.

عبدالکریم رجبی 47،500 رای، سیدنجیب حسینی 31،985 رای، رضا آریانپور 30،408 رای، شاهمرادی 20،281 رای، شریف نیا 17،415 رای، طالع زاری 7،835 رای، خان احمدی 5،394 رای، بدراق نژاد 1،148 رای، ممشلی 987 رای، ملکان 791 رای، حسن زاده 251 رای، تنومند 202 رای.

این خبر غیررسمی است.

خبر تکمیلی هفت: خبرگزاری شبستان در خبری که ساعت 11 و 19 دقیقه بر خروجی خود قرار داده نوشته است: شمارش آرا ادامه داشته و احتمال تغییر برخی نتایج در استان گلستان وجود دارد.

آرای کاندیداهای حوزه انتخابیه علی آباد کتول و کمالان

رحمت الله نوروزی با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه علی آباد کتول و کمالان به مجلس رحمت‎الله نوروزی نماینده مردم علی‎آبادکتول شد نهم راه یافت. براساس یک خبر غیررسمی، ریز آرای کاندیداهای این حوزه انتخابیه به شرح زیر است.

رحمت الله نوروزی 38،009 رای، اسدالله قره خانی 31،500 رای، مختار مهاجر 2500 رای، محمدرضا جعفری 500 رای، آسیه بیگم سیدی 200 رای.

تاکید می گردد این خبر غیررسمی است.

نتیجه رسمی انتخابات در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا

بنا بر اعلام رسمی استاندار گلستان، از جمع 253 هزار و 572 رای ماخوذه در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، سید علی طاهری با کسب 74 هزار و 501 رای به مجلس راه یافت و عبدالحسین ناصری با 50 هزار و 223 رای و عیسی امامی با 43 هزار و 312 رای به دور دوم راه یافتند تا از بین ناصری و امامی در مرحله دوم انتخابات یک نفر برگزیده شود.

نتیجه نهایی انتخابات در حوزه انتخابیه علی آباد کتول

بنا بر اعلام رسمی قناعت استاندار گلستان، از جمع 78 هزار و 482 رای ماخوذه در حوزه انتخابیه علی آباد کتول و کمالان، رحمت الله نوروزی با کسب 38 هزار و 520 رای در دور اول به مجلس راه یافت.

نتیجه رسمی انتخابات مجلس نهم در آزادشهر و رامیان

بنا بر اعلام استاندار گلستان، در حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان از مجموع 94 هزار و 726 رای اخذ شده، رضا صابری با 32 هزار و 513 رای در دور اول به مجلس راه یافت.

نتیجه انتخابات مجلس در حوزه گنبدکاووس و داشلی برون

بنا بر اعلام استاندار گلستان در حوزه انتخابیه گنبدکاووس و داشلی برون از مجموع 153 هزار و 109 رای اخذ شده‌، سلیمان عباسی با 47 هزار و 402 رای در مرحله اول انتخابات به مجلس راه یافت.

نتیجه نهایی انتخابات در مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه

بنا بر اعلام رسمی استاندار گلستان، در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه از مجموع 162 هزار و 210 رای اخذ شده، عبدالکریم رجبی با 47 هزار و 500 رای در دور اول به مجلس راه یافت.

نتیجه قطعی انتخابات مجلس در بندرگز، کردکوی، بندر ترکمن و گمیشان

بنا بر اعلام رسمی قناعت استاندار گلستان، در حوزه انتخابیه بندرگز، کردکوی، بندرترکمن و گمیشان از مجموع 147 هزار و 283 رای اخذ شده، محمدجواد نظری مهر با 38 هزار و 924 رای در مرحله اول به مجلس نهم راه یافت.

آرای قطعی کاندیداهای حوزه انتخابیه علی‌آباد کتول و کمالان

در حوزه انتخابیه علی آباد کتول و کمالان که انتخابات آن جهت آزمایش به شیوه تمام الکترونیکی برگزار شد حائزین آرا به شرح زیر معرفی شدند.

رحمت الله نوروزی 38 هزار و 520 رای، اسدالله قره خانی 31 هزار و 248 رای، مختار مهاجر 6 هزار و 159 رای، محمدرضا جعفری یک هزار و 495 رای، آسیه بیگم سیدی 644 رای.

از این حوزه انتخابیه رحمت الله نوروزی در دور اول به مجلس راه یافته است.

 

این مطلب تکمیل میشود.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات